1. Ürün Adı 1

  Ürün Adı

  Adet : 1 222.00
  Sil
 2. Ürün Adı 2

  Ürün Adı

  Adet : 1 222.00
  Sil
Toplam : 444.00

ARD-575 GPRS/GSM/Wifi Özellikli Kablolu/Kablosuz Mini Dokunmatik Alarm Seti

 • 0.00 +KDV


ARD-575 Kablosuz GPRS / GSM / SMS / WIFI Alarm Paneli, ADEMCO Contact ID, 32 Adet Kablosuz, 4 Adet Kablolu Bölge, 8 Adet RFID desteği, 8 Adet Telefon Numarası Girebilme, Apple IOS ve Android Desteği, Dahili Siren (İstenilirse kablosuz siren eklenebilir), Akıllı telefonuz ile uzaktan kurma / açma, Dahili 1200mAh 7.4V Lithium batarya ile 8 saat çalışabilme, 30 Adet geçmiş bilgisi sorgulayabilme

ARD-575 GPRS/Wifi NETWORK Özellikli Kablolu/Kablosuz Mini Dokunmatik Alarm Paneli

Opax Güvenlik Sistemleri bayilerimiz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak ithal ettiğimiz ve ürettiğimiz ürünleri sizlerle buluşturarak gerek eviniz gerekse iş yerleriniz başta olmak üzere güvenli kalmasını istediğiniz tüm alanları koruma altına almanızı sağlamaya devam ediyoruz.

ARD-575 Kablosuz Dokunmatik GSM/GPRS/SMS/WIFI  Alarm Paneli ile hırsızlık, yangın ve gaz sızıntıları için kullanabileceğiniz digital sensörleri ile stabil çalışan, kullanımı kolay , dokunmatik ve son teknoloji ile üretilmiş şık ve zarif bir üründür.

OPAX-575 Kablosuz, Dokunmatik GSM Alarm Paneli

ARD-575 Alarm Paneli ile hırsız, yangın ve gaz sızıntıları başta olmak üzere bir çok alanda koruma sağlanabildiği gibi gelişmiş GSM Kablosuz ağ teknoloji ile bir çok işlemi GSM üzerinden  WIFI veya GPRS (İnternet hatı olan simcard) komutları ile yapabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan akıllı telefon yazılımımız ile Apple Store ve Google Play Store üzerinden OPAX  yazarak Turuncu renkli olan yazılımı indirerek yada kullanım kılavuzu içerisinde bulunan QR kodunu telefonunuzdan okutarak uygulamaları indirebilirsiniz. Uygulama üzerinden tüm işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Büyük LCD Dokunmatik Ekranı ile kolaylıkla işlemleri yapabilirsiniz. Ekran üzerinde alarm durumu tarih saat bilgisi, ortam sıcaklığı, pil şarj bilgisi ve GSM Şebeke Sinyali durumlarını görüntüleyebilirsiniz. GSM,WIFI,GPRS VE RFID kart ve Ses dinleme ve Contact ID protokolünü destekleyen Alarm Panelini uzaktan kumandası ile kontrol edebilirsiniz. Akıllı telefon yazılımınız üzerinden alarm sistemini kontrol edebilir Alarm çaldığında siren devreye girdikten sonra tanımladığını telefon numaralarına sırası  arar (konuuşma paketi varsa), yada inetrente üzerinden sizi arar (m2m hattı varsa) ve Alarm izleme merkezine aynı anda durumu bildirir. ARD-575 GPRS WIFI alarm paneli ,başta evler, iş yerleri ve fabrikalar olmak üzere bir çok alanda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

[SPECIALS id=all]

Kablosuz Dokunmatik GSM Alarm Paneli Özellikleri

 • Dokunmatik ekran, şık tasarım ve uzun servis ömrü,
 • LCD Menü, Türkçe ve İngilizce resim / metin ekranı ile çoklu dil desteği,
 • Kartlı geçiş sistemini destekler (RFID),
 • Alarm kurulduğunda / programlandığında cihazın çalıştığını gösteren LED otomatik olarak OFF konumuna geçer,
 • Çocuk kilidi fonksiyonu ile çocuğunuzun yanlış işlem yapmasını engeller,
 • Ortam sıcaklığını dahili sıcaklık sensörü ile LCD ekranda gösterme (Fahrenheit ve Celsius olarak seçim yapabilme),
 • 4 adet farklı alarm kurulumunu ve farklı zil seslerini destekler,
 • Program Kodu, Kullanıcı Kodu ve Zorlama Kanunu dahil olmak üzere klasik kodları destekleyecek şekilde tasarlanmıştır,
 • Dahili GSM modülü (4 Band) ile GPRS  ve WIFI üzerinden ve Sesli Arama ile alarm bildirimi gönderebilir,
 • 32 Kablosuz bölge ve 4 adet kablolu bölge tanımlanabilir.
 • Gecikme, hırsız, çevre, yangın, gaz kaçak, tehdit, panik, tıbbi, doorbell bildirimi, kapı zili zone türleri vardır,
 • 1-16. bölgelerinin ismi kullanıcıları tarafından değiştirilebilir,
 • Haber Alma Merkezleri ile bağlantı için Contact ID Protokolünü destekler,
 • 8 adet uzaktan kumanda tanımlanabilir,
 • IOS & ANDROID ile tam uyum (App ismi: OPAX ALARM),
 • 8 adet alarm telefon numarası girilebilir. Alarm telefon bildirimi  Wifi veya GPRS üzerinden internet yoluyla veya  sesli Arama olarak ayarlanabilir,
 • 20 saniye ses kaydı yapılabilir,
 • 4 adet hızlı arama numarası veya tuş takımından numarayı girerek doğrudan aramayı destekler
 • İki yönlü iletişim ve SOS çağırmak için panel üzerinde düğme bulunur,
 • Pil durumu, GSM şebeke sinyali, ortam sıcaklığı, Alarm durumu ve tarih saat bilgisi LCD ekran üzerinden kontrol edilebilir,
 • AC ve DC durumu raporu ON / OFF olarak seçilebilir,
 • Kurma / Açma durumu raporu ON / OFF olarak seçilebilir,
 • Uzaktan Mobi uygulama ile kurma, açma, izleme ve sorgulama yapmayı destekler,
 • Otomatik kurma işleminde hafta içi ve hafta sonlarına göre ayarlanabilir,
 • Dahili yüksek kapasiteli 1200mAh Lityum pil (8 saatte kadar),
 • Log kaydı ile son 30 işlemi göstermeyi destekler.

OPAX-575 Kablosuz, Dokunmatik GSM Alarm Paneli

Alarm Paneli Teknik Özellikleri

Model No: ARD-575
Sinyal Aktarımı : Kablolu / Kablosuz Alarm
Panel İletişimi : GSM (4 band )
Güç : AC 110V ~ 240V
Haberleşme Protokolü : ADEMCO Contact ID
Pil : 7.4V / 1200mAh
Siren Çıkış Gücü : <150mA
Bölge Sayısı : 4 Adet Kablolu Bölge + 32 Adet Kablosuz Bölge
GSM Çalışma Frekansı : 850MHz, 900MHz, 1800MHz, 1900MHz
Çalışma Sıcaklığı : -10 ~ + 50 °C
GSM Frekansı : ≤2W (850/900 MHz), ≤1W (1800 / 1900MHz)
Çalışma Frekansı : 433,92 MHz / 868 MHz
Kablosuz Mesafe : ≤300 Metre
Alarm Sesi : ≥90dB (1 metre içinde)
GSM Kartı : Destekler (Normal Boyut)
RFID Kart : 8 Adet Destekler
Boyutlar : 195 × 136 × 31mm (L x G x Y)
Lens Rengi : Fildişi beyaz
Uygulama Dili (App) : Çince, İngilizce,Türkçe
LCD Dili : Çince, İngilizce, Türkçe

 

Paket İçeriği

 • 1 Adet Alarm Paneli
 • 1 Adet Kablosuz Manyetik Kontak
 • 1 Adet Kablosuz PIR Dedektör
 • 2 Adet Uzaktan Kumanda
 • 2 Adet RFID Kart
 • 1 Adet 12V/1A Adaptör
 • 1 Adet Kullanım Klavuzu

ARD-575 GPRS / GSM / WIFI Alarm Paneli Kutusunun Açılması

ARD-575 Kablosuz Dokunmatik GSM Alarm Paneli kutusunun açtığımızda ilk olarak karşımıza kullanma kılavuzu ve ardından çizilmemesi için özel paketi içinde ARD-575 Alarm Panelini göreceksiniz. Alt bölümde bulunan özel alan içerisinde 1 adet Kablosuz Manyetik Kontak, 1 adet Kablosuz PIR Dedektör, 2 adet Uzaktan Kumanda, 2 adet RFID Kart ve 1 adet 12V/1A Adaptör çıkmaktadır.

Alarm Panelinizi çalıştırmadan önce panelin arka bölümünde bulunan GSM Kartı bölümüne normak büyüklükteki SIM kartı takıyoruz. Bu işlemin ardından Alarm Paneline adaptörü takarak çalıştırıyoruz. Cihazımız dahili bataryaya sahiptir ve şarj olduktan sonra 8 saate kadar adaptör olmadan (elektrik kesildiğinde) çalışabilmektedir.

OPAX-575 Kablosuz, Dokunmatik GSM Alarm Paneli Ön Arayüzü

ARD-575 GSM Alarm Paneli Genel Özellikleri

Alarm Haberalma Merkezi : Alarm paneliniz, Alarm Haberalma Merkezi bağlantısını destekler ve herhangi bir alarm durumunda ADEMCO Contact ID ile tanımlamış Alarm Haberalma Merkezi'ne bilgi göndererek veya tanımlamış olduğunuz telefon numarasını arayabilir. (Alarm Telefonu alanına CID seçildiğinde haberalma merkezi, SMS tanımlandığında ilgili numaraya mesaj, GPRS &Arama ile tanımlanan İNTERNET ÜZERİNDEN numarayı  Arama yapar yada Arama tanımlanırsa tanımlanan numarayı arar).

RFID Kart Raporu : Kurulu olan Alarm Paneli tanımlı olan RFID kart ile açıldığında alarmın açıldığını bildiren bir SMS mesajı gönderir (Bu işlemin çalışması için Rapor Bilgisi alanına telefon numarası tanımlanmalıdır)

Arama/Cevaplama : Alarm Paneline taktığınız GSM Hattını arayarak Alarm Paneli üzerinden yada Alarm Paneli üzerinden tuşlayacağınız telefon numaralarını yada hızlı arama ekranına tanımlanan ( 1/2/3/4 ) telefon numaralarıyla görüşme yapabilirsiniz.

Kapı Açma/Kapatma : Ev, ofis, villa veya fabrikalarınızda bulunan kapı/pencere gibi açılıp kapatılan tüm alanların kontrolü sağlanabilir. Açma/Kapatma ayarını yaptığınızda alarm paneliniz herhangi bir açma/kapatma algıladığında size bilgi haber verir.

Güçlü Siren Sesi : ARD-575 Alarm Paneli dahili güçlü sireni veya harici olarak bağlayabileceğiniz diğer sirenleriyle hırsızların ve istenmeyen misafirlerin korkulu rüyası olacak.

Kapı Zili Bilgisi ve Alarm : Alarm Paneliniz kurulu olmadığında kapı zili özelliği ile kapıya montaj yaptığınız manyetik kontak tetiklenecek ve panelinizden "dingdong" sesi ile bilgilendirme yapar. RFID kart ile de bu işlem yapılabilir. Ve daha bir çok özellik daha panelimizde mevcuttur.

OPAX-575 Kablosuz, Dokunmatik GSM Alarm Paneli Arka Arayüzü

ARD-575 GSM Alarm Paneliyle Yapabilecekleriniz

Dokunmatik LCD Ekranıyla ARD-575 GSM Alarm Paneli şık görüntüsünün yanı sıra kullanıcılar için çok önemli özelliklere sahiptir. Akıllı telefonlar için özel geliştirilen uygulama desteği ile tam uyumlu olarak çalışan, hızlı geri bildirimleriyle eviniz, işyeriniz, villanız veya fabrikanız güvende olur gözünüz arkada kalmaz. Çift yönlü konuşma desteğiyle evdeki çocuğunuzla veya bakıma muhtaç yakınınızla ile anında görüşme yapabilirsiniz. İsterseniz sizde telefonunuzdan alarm sistemini arayabilir ve görüşme yapabilir yada dahili mikrofunu ile ortamdaki sesleri dinleyebilirsiniz.

Arama nasıl yapılır?

Alarm Panelimizin GSM hattı takılmış ve şebeke bağlantısı yapıldıktan sonra dokunmatik ekrandan telefon numarasını tuşladıktan sonra [arama] tuşuna basarak arama yapabilirsiniz.

Gelen arama nasıl cevaplanır?

GSM hattı takılı ve aktif olan panelimiz dışarıdan yapılan aramalarda bir telefon gibi davranacak ve ekranda arayan numarayı gösterecek ve çalacaktır. [program] tuşu ile gelen aramayı cevaplayabilir yada [geri] tuşu ile iptal edebilirsiniz.

Hızlı arama yapılabilir mi?

Alarm panelinizin program menüsüne giriş yaptıktan sonra Hızlı Arama Telefonu bölümünden 4 adet telefon numarasını hızlı arama numarası olarak ayarlayabilirsiniz. Hızlı arama numaraları tanımlandıktan sonra tuş takımından [ 1 / 2 / 3 / 4 ] tuşları ile kayıt edilen numaralardan istediğinizi arayabilirsiniz. Örnek olarak 1. Sıradaki kayıtlı numarayı aramak için [1] tuşuna ardından [arama] tuşuna basarak hızlı arama listesinde 1. Sırada bulunan numarayı arayabiliriz. Yine [program] tuşuna basarak aramayı iptal edebilirsiniz.

Ses Kayıt ve Dinleme yapılabiliyor mu?

Alarm Paneliniz üzerinden ses kaydı yapabilir ve kayıt ettiğiniz sesleri dinleyebilirsiniz. Ses kaydı yapmak için alarm panelinde [23] tuşlandıktan sonra [program] tuşuna basıyoruz ve kayıt başlıyor. En fazla 20 saniye kayıt yapabilirsiniz ve kayıt yaparken durdurmak için yine [program] tuşu kullanılır. Kayıt yapılan sesleri dinlemek için ise [24] tuşlanır ve ardından [program] tuşuna basılır.

Alarm Kayıtlarını görebilir miyim?

Alarm Paneliniz 30 adet olayı kayıt edebilir. Kayıt sayısı 30'a ulaştığında ilk kayıttan başlayarak sırayla önceki kayıtları siler ve size her zaman en son 30 olay kaydını gösterir. Olay kayıtlarını görmek için [13] tuşlanır, ardından [program] tuşuna basılır ve kayıtlar ekrana gelir. Yön tuşlarıyla olay kayıtları arasında dolaşabilir, tarih/saat ve olay açıklamalarını sırasıyla görebilirsiniz.

Alarm paneli program menüsüne nasıl giriş yapabilirim?

Alarm panelinizin dokunmatik tuş takımından önce [888888] ardından [program] tuşuna basarak program menüsüne giriş yapılabilir. Program menüsünde 4, 8, 6, ve 8 tuşlarına basarak sağa/sola, aşağı/yukarı hareket edebilirsiniz. [geri] tuşu ile iptal, [program] tuşu ile giriş ve onaylama yapabilirsiniz.

Program menüsünden Uzaktan kumanda, PIR dedektör, manyetik kontak, RFID kartlarınızı alarm panelinize tanımlayabilir veya tanımlı olanları silebilirsiniz.

Alarm çaldığında alarm paneli beni yada polisi arayabilir mi?

Alarm panelinizin herhangi bir alarm durumunda sizi bilgilendirmesini istiyorsanız öncelikle program menüsüne giriş yapmanız ve ardından Alarm Telefonu bölümünden 8 adete kadar sırasıyla aranmasını istediğiniz telefon numaralarını kayıt etmeniz gerekiyor.

Telefon numarası yazdıktan sonra aşağı tuşu ile ilerleyerek Tür sekmesine geliyoruz ve bilgilendirme yapılma şeklini seçiyoruz.

Bilgilendirme türü SMS, Arama, SMS&Arama ve  Contact ID olarak 4 farklı şekilde ayarlanabilir. Yapılan arama türüne göre Alarm Paneliniz sizi yada belirttiğiniz numaraları arayabilir.

Tanımladığınız telefon numaralarını yine aynı bölümde bulunan [silme] kısmından silebilirsiniz.

Contact ID nedir?

Contact ID Alarm Haber Alma Merkezi için kullanılır ve anlaştığınız Alarm Haber Alma Merkezine alarmınız çaldığında bilgi vererek polis ve ilgili kurumların aranmasını sağlayabilirsiniz.

Alarm kurma/açma durumunda beni bilgilendirebilir mi?

Alarm panelinizin kurma/açma durumlarında tanımladığınız Alarm Telefonlarını seçtiğiniz bilgilendirme türüne göre bilgilendirme yapılabilir. Bilgilendirme işlemi kurma/açma ve sistem olmak üzere 2 farklı türde ve SMS, Contact ID ve SMS&Contact ID olarak 3 farklı şekilde yapılabilir. Contact ID seçildiğinde hesap bölümüne Alarm Haber Alma Merkezi numarasının tanımlanması gerekmektedir.

Alarm Panelinin sesi yeterli değil, kablosuz siren bağlayabilir miyim?

Alarm Panelimiz üzerinde güçlü bir hoparlör vardır ve alarm anında yeterli bir caydırıcılığı vardır. Fakat bu sirenin sesinin yeterli gelmediğini düşünüyorsanız ve kablo bağlantısı yapamayacaksanız. Alarm panelimize Kablosuz sirende tanıtabilirsiniz. Program menüsüne giriş yaptıktan sonra Kablosuz Siren bölümüne giriş yaparak bağlantı düğmesini aktif yaptıyoruz ve ekleyeceğiniz kablosuz sirenin 8 rakamdan oluşan kodunu giriyoruz. Ardından kablosuz sirenimi Alarm Paneline tanımlanmış oluyor.

RFID kart kullanıldığında Alarm Paneli beni bilgilendirebilir mi?

Kullanıcılar için tanımladığınız RFID kartlar yada kapı otomatiği dedektörü tetiklendiğinde alarm paneli program menüsünde bulunan RFID Kart Ayarı bölümüne tanılamayacağınız telefon numarasına Alarm Paneliniz SMS göndererek sizi bilgilendirebilir. Yine tanımladığınız telefon numarasını değiştirmek yada silem için  RFID Kart Ayarı menüsünü kullanabilirsiniz.

Alarm Paneli Şifrelerini değiştirebilir miyim?

Alarm Panelinizin ana ekran şifresini ve kullanıcı girişi şifresini program menüsünden değiştirebilirsiniz. Program menüsüne giriş yaptıktan sonra Şifre Ayarı bölümüne geliyoruz. Burada bulunan Program kısmına yönetici şifresini, kullanıcı yazan kısma ise alarm panelini kullanacak kişilere verilecek şifreyi ve son olarak zorlama şifreside yine buradan değiştirebilirsiniz.

Akıllı Telefon Uygulamaları ve Kullanımı (Apple IOS ve Google Android ile tam uyumlu)

ARD-575 Dokunmatik GSM Alarm Paneli için özel olarak hazırlanan Akıllı Telefon uygulaması ile alarm paneliniz elinizin altında olacak... Alarm Panelinizin tüm özelliklerini Cep Telefonunuza yüklediğiniz (Apple IOS ve Google Android ile tam uyumlu) akıllı telefon uygulamalarımı sayesinde yapabileceksiniz... Akıllı telefon uygulamasını Apple Store'dan veya Google Play Store'dan OPAX ALARM yazarak arattıktan sonra cep telefonunuza indirebilirsiniz.

 

Model No: ARD-575
Sinyal Aktarımı : Kablolu / Kablosuz Alarm
Panel İletişimi : GSM (4 band )
Güç : AC 110V ~ 240V
Haberleşme Protokolü : ADEMCO Contact ID
Pil : 7.4V / 1200mAh
Siren Çıkış Gücü : <150mA
Bölge Sayısı : 4 Adet Kablolu Bölge + 32 Adet Kablosuz Bölge
GSM Çalışma Frekansı : 850MHz, 900MHz, 1800MHz, 1900MHz
Çalışma Sıcaklığı : -10 ~ + 50 °C
GSM Frekansı : ≤2W (850/900 MHz), ≤1W (1800 / 1900MHz)
Çalışma Frekansı : 433,92 MHz / 868 MHz
Kablosuz Mesafe : ≤300 Metre
Alarm Sesi : ≥90dB (1 metre içinde)
GSM Kartı : Destekler (Normal Boyut)
RFID Kart : 8 Adet Destekler
Boyutlar : 195 × 136 × 31mm (L x G x Y)
Lens Rengi : Fildişi beyaz
Uygulama Dili (App) : Çince, İngilizce
SMS Dili : Çince, İngilizce
LCD Dili : Çince, İngilizce, Türkçe
Ürüne ait soru bulunmamaktadır!
Ürüne ait video bulunmamaktadır!
Ürüne ait belge bulunmamaktadır!
Dosya Adı
OPAX-2646 ve OPAX-575 Hırsız Alarm Panelleri 2019 Yılı Tanıtım Broşürü